Prototypowe FANTOM'y na targach Kielce Bike Expo 2019

Były to dla nas bardzo owocne dni. Fantom’y cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy bardzo dużo pozytywnych opinii na temat naszych rowerów, a niektórzy odwiedzający po odbyciu jazdy próbnej chcieli je od razu od nas kupić pomimo, że były to dopiero prototypy nieprzygotowane jeszcze do sprzedaży (gotowe w około 80-90%).

Rowery od zawsze towarzyszyły nam w życiu codziennym i były obiektem naszych zainteresowań. Przyglądając się aktualnym trendom rynku oraz zapotrzebowaniu na rower elektryczny jako codzienny środek lokomocji, postanowiliśmy stworzyć swoje własne Fantom’y. Pomysł wykreowania marki sięga już przełomu 2016 i 2017 roku. Wtedy wówczas powstały pierwsze szkice naszych ram oraz kół.

Rok 2019 był rokiem przełomowym dla marki Fantom. Zwieńczeniem naszych przygotowań było zaprezentowanie na targach Bike Expo 19′ w Kielcach sześciu sztuk prototypowych Fantom’ów. Pozwoliło nam to poznać opinie wielu użytkowników, dla których rower to chleb powszedni.

Źródło: https://www.targikielce.pl/kielce-bike-expo/multimedia

Na targach Bike Expo zaprezentowaliśmy kilka prototypowych wersji Fantom’a, między innymi Delta M26, Torpido M29 oraz Apollo M29. Wszystkie z nich były wyposażone w koła magnezowo-aluminiowe.